רן וחן אדרי

על הים - קיסריה


רן וחן אדרי

לשני וסאני ומשפחת ביט בנד המופלאים ולכל מי שמחפש הרכב מוסיקלי איכותי באמת:

הקשר האמיץ שפיתחנו עם הלהקה המדהימה הזאת התחיל בחיפושים להרכב מוסיקלי לחתונה שלנו.

הגענו לאולפן הקלטות מאובזר ומקצועי ואת פנינו קיבלה בחיוך רחב ובחינניות רבה, היפה בנשים- שני. היא ובעלה המוכשר והחברמן- סאני, הפגינו ידע וכישורים רבים בתחום המוסיקה תוך כדי הקשבה טוטאלית לרצונינו ביתר סבלנות וברצון אותנטי לשמח את היום המאושר בחיינו. כל ההתנהלות מולם לאורך הדרך הייתה אחראית, מוקפדת, אמינה ובעיקר כיפית.


ביום החתונה חברי הלהקה הגיעו ברוב הדרם, עם כלי נגינה מגוונים וניגנו בשני חלקים בחתונה: קבלת פנים ורחבת ריקודים. האורחים בחתונה דיברו ארוכות לאחריה תשבוחות על הלהקה, על הקולות המיוחדים של הזמרים, על הגרוב של הנגנים, על הבחירות המוסיקאליות ובעיקר על האנרגיות המדהימות, החיוכים והנתינה של 100% לאורך כל הערב. הלהקה המקסימה הזאת שידרגה את הערב שלנו במלוא מובן המילה. כאנשים שמתעסקים במוסיקה וכאנשים בררניים וספקנים, אנחנו מאושרים שמצאנו את ביט בנד.
כשמשפחתינו ביקשה את עזרתם לערוך לנו וידאו קליפ מוסיקלי, הם כמובן נרתמו לעזרה והפתיעו אותנו במה שהפך להיות אחד מרגעי השיא בחתונה.

תענוג אמיתי בראש ובראשונה לעבוד מול אנשים אנושיים, צנועים חמים ושמחים ומעבר לכך- תותחים אמיתיים במה שהם עושים. בקיצור, ביט בנד הם שילוב מנצח למי שרוצה אירוע מנצח.

שני וסאני, אוהבים אתכם ומתגעגעים, הפכתם חברים ואנחנו מלאי הערכה אליכם. עלו והצליחו!
חן ורן